RAZVOJNI KONCEPT BANJANJE®

Razvojno gibalne in visoko učinkovite vadbe v vodi in izven nje za dojenčke, malčke, predšolske/šolske otroke, terapije za odrasle.

RAZVOJNI KONCEPT BANJANJE®

Razvojno gibalne in visoko učinkovite vadbe v vodi in izven nje za dojenčke, malčke, predšolske/šolske otroke, terapije za odrasle.

OŠ Sežana

V Osnovni šoli Sežana na naslovu Kosovelova ulica 6, Sežana. Izvajamo programe za otročke od 1. leta do 5. let.

  1. RAZVOJNO GIBALNE URICE IZVEN VODE ZA MALČKE  (od 1. leta do 5. let)

Razvojno gibalne urice za malčke bodo potekale v televadnici OŠ Sežana.

Razvojno gibalne urice izven vode za malčke so razdeljene v 3. starostne skupine, 1-2. leti, 2-3.leta in 4-5.let.

Vadba za prvi dve starostni skupini bo potekla skupaj s starši, to je lahko čas, ki ga namenimo za povezavo z otrokom, skozi motivacijske igre in druženje. Tako otroci kot straši spoznavanjo en drugega in se povezujejo med seboj in odkrivajo nove veščine in zmožnosti. Vadba je oblikovana tako, da spodbuja tako gibalni kot tudi mentalni razvoj otročka. Vaje se med samim programom stopnjujejo in postajajo kompleksnejše. Odkrivali bomo kako lahko gibanje povežemo s koncentracijo in sodelovanjem, pomočjo ter spodbujanjem drug drugega. Vadba temlji na kvaliteti osvojenih veščin in znanju, ki ga lahko uporabite tudi pri vsakdanjem življenju.

Vadba otrok v starostni skupini 4-5.let poteka v začetnih lekcijah s starši, potem vključimo tudi samostojnost in prosimo starše naj počakajo v garderobi. Poudarek je na sodelovanju, kvalitneno izvedenih gibalnih vaj z mentalno noto.

Čas trajanja posamezne vadbe je 45 min, program obsega 10 zaporednih vadb, ki potekajo enkrat na teden ob isti uri na isti dan.

Kaj potrebujemo?

Otroček naj bo oblečen v udobna bombažna oblačila. S seboj prinesite bombažno kratko majico, kratke hlače, copate in plastenko z vodo.

Za Vas priporočamo športna udobna oblačila.

Preden izpolnite prijavo, preverite termine

IZBERI LOKACIJOIZBERI DATUM PRIČETKA PROGRAMA IN NIŽJE IZPOLNI PRIJAVNICOURA (po celi čas programa je ista ura)CENA
Šmartno pri Litiji17.9. 15:00225,00€
Šmartno pri Litiji 28.9.15:00, 16:00225,00€
Škofja Loka 14.9.
12:00, 13:00, 14:00225,00€
Škofja Loka 17.9.
14:00, 15:00 225,00€
OŠ Celje oktober 2026225,00€
Vipava 14.9. 13:30, 14:15, 15:15225,00€
Vipava 30.11. 13:30, 14:15, 15:15225,00€
Izola 17.9. 14:00, 15:00 235,00€
Izola 3.12. 14:00, 15:00 235,00€
Terme Snovik 2.9.9:15, 10:15, 11:15235,00€
Terme Snovik
14.10.
9:15, 10:15, 11:15235,00€
Novo mesto 7.9. 10:00, 12:00225,00€
Novo mesto 16. 9. 14:00, 15:00 225,00€
Hotel Habakuk 275,00€
Terme Zreče 3.9.
10:30, 15:00235,00€
Bioterme september 2026225,00€
Ljubljana URI SOČA 18.9. 13:00275,00€
Ljubljana URI SOČA 25.9.
14:00, 15:00275,00€
Bled - hotel Kompas18.8. 10:00, 11:00225,00€
Bled - hotel Kompas15.9. 14:00, 15:00225,00€

LokacijaMalčki (1 - 2,5)Malčki (2,5 - 5)DELFINČKI 4+
Škofja Loka17.9. (16:00) 17.9. (17:00) 17.9. (18:00)
Pristan - Maribor14.3. (14:00)14.3. (15:00)14.3. (16:00)
Vipava14.9. (16:00)
Bioterme
Izola17.9. (16:00)17.9. (17:00)17.9. (18:00)
Novo mesto16.9. (16:00)16.9. (17:00) 16.9. (18:00)
Šmartno pri Litiji17.9. (16:00) 17.9. (17:00)17.9. (18:00)
Ljubljana URI SOČA6.5. (16:00)6.5. (17:00)6.5. (18:00)
Terme Zreče9.4. (16:00)9.4. (17:00)9.4. (18:00)
Bled - hotel Kompas15.9. (16:00)15.9. (17:00)

LokacijaRokovalček (1.-3.M)Kobacavček (4.-8.M)Vseznalček (9.-14.M)Radovednež (1,5. -2Let)Raziskovalček (2.-4.Let) Ustvarjalček (4. - 6.let)
Bioterme oktoberoktoberoktoberoktoberoktober
Maribor29.10. (8:00 in 9:00)29 .9. (10:00 in 11:00)29.9. (12:00 in 13:00)29.9. (12:00 in 13:00)
Medvode9.10. (9:00,10:00)9.10. (11:00, 12:00)
Novo mesto9.10. (8:30 in 9:30)9.10. (10:30 in 11:30) 9.10. (12:00 in 13:00)
Sežana 8.10. (8:30, 9:30)8.10. (10:30 in 11:30)8.10. (12:30 in 13:30)
OŠ Sežana 8.10 (15:00)8.10. (16:00)8.10. (17:00)

Pin It on Pinterest

Share This