RAZVOJNI KONCEPT BANJANJE®

Razvojno gibalne in visoko učinkovite vadbe v vodi in izven nje za dojenčke, malčke, predšolske/šolske otroke, terapije za odrasle.

RAZVOJNI KONCEPT BANJANJE®

Razvojno gibalne in visoko učinkovite vadbe v vodi in izven nje za dojenčke, malčke, predšolske/šolske otroke, terapije za odrasle.

Olimpijski center Novo Mesto

OLIMPIJSKI CENTER NOVO MESTO

Programi:

  • Plavanje za dojenčke (5. – 12. mesecev)
  • Plavanje za malčke (1. – 2. let)
  • Plavane za malčke (2. – 3. leta)
  • Delfinčki 4+

Kako do lokacije:
Naslov: Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto
Povezava: https://goo.gl/maps/z5zcwgb4a79ipcWM6


Plavanje bo potekalo v bazenu Novo mesto, v novem olimpijskem centru, ki se nahaja v Češči vasi. Vstop je skozi glavni vhod, kjer vas na recepciji poveste svoje ime in priimek, nakar prejmete kartico za vstop v garderobe. Z vozičkom lahko dostopate do garderobe, na bazen pa lahko vzamete tudi lupinico.  Parkirišče se nahaja tik ob poslopju. V ceni je vštet en spremljevalec in otrok, drugi spremljevalec mora doplačati svojo karto po rednem ceniku bazena.

Preden izpolnite prijavo, preverite termine

IZBERI LOKACIJOIZBERI DATUM PRIČETKA PROGRAMA IN NIŽJE IZPOLNI PRIJAVNICOURA (po celi čas programa je ista ura)CENA
Šmartno pri Litiji17.9. 15:00225,00€
Šmartno pri Litiji 28.9.15:00, 16:00225,00€
Škofja Loka 14.9.
12:00, 13:00, 14:00225,00€
Škofja Loka 17.9.
14:00, 15:00 225,00€
OŠ Celje oktober 2026225,00€
Vipava 14.9. 13:30, 14:15, 15:15225,00€
Vipava 30.11. 13:30, 14:15, 15:15225,00€
Izola 17.9. 14:00, 15:00 235,00€
Izola 3.12. 14:00, 15:00 235,00€
Terme Snovik 2.9.9:15, 10:15, 11:15235,00€
Terme Snovik
14.10.
9:15, 10:15, 11:15235,00€
Novo mesto 7.9. 10:00, 12:00225,00€
Novo mesto 16. 9. 14:00, 15:00 225,00€
Hotel Habakuk 275,00€
Terme Zreče 3.9.
10:30, 15:00235,00€
Bioterme september 2026225,00€
Ljubljana URI SOČA 18.9. 13:00275,00€
Ljubljana URI SOČA 25.9.
14:00, 15:00275,00€
Bled - hotel Kompas18.8. 10:00, 11:00225,00€
Bled - hotel Kompas15.9. 14:00, 15:00225,00€

LokacijaMalčki (1 - 2,5)Malčki (2,5 - 5)DELFINČKI 4+
Škofja Loka17.9. (16:00) 17.9. (17:00) 17.9. (18:00)
Pristan - Maribor14.3. (14:00)14.3. (15:00)14.3. (16:00)
Vipava14.9. (16:00)
Bioterme
Izola17.9. (16:00)17.9. (17:00)17.9. (18:00)
Novo mesto16.9. (16:00)16.9. (17:00) 16.9. (18:00)
Šmartno pri Litiji17.9. (16:00) 17.9. (17:00)17.9. (18:00)
Ljubljana URI SOČA6.5. (16:00)6.5. (17:00)6.5. (18:00)
Terme Zreče9.4. (16:00)9.4. (17:00)9.4. (18:00)
Bled - hotel Kompas15.9. (16:00)15.9. (17:00)

LokacijaRokovalček (1.-3.M)Kobacavček (4.-8.M)Vseznalček (9.-14.M)Radovednež (1,5. -2Let)Raziskovalček (2.-4.Let) Ustvarjalček (4. - 6.let)
Bioterme oktoberoktoberoktoberoktoberoktober
Maribor29.10. (8:00 in 9:00)29 .9. (10:00 in 11:00)29.9. (12:00 in 13:00)29.9. (12:00 in 13:00)
Medvode9.10. (9:00,10:00)9.10. (11:00, 12:00)
Novo mesto9.10. (8:30 in 9:30)9.10. (10:30 in 11:30) 9.10. (12:00 in 13:00)
Sežana 8.10. (8:30, 9:30)8.10. (10:30 in 11:30)8.10. (12:30 in 13:30)
OŠ Sežana 8.10 (15:00)8.10. (16:00)8.10. (17:00)

Pin It on Pinterest

Share This