RAZVOJNI KONCEPT BANJANJE®

Razvojno gibalne in visoko učinkovite vadbe v vodi in izven nje za dojenčke, malčke, predšolske/šolske otroke, terapije za odrasle.

RAZVOJNI KONCEPT BANJANJE®

Razvojno gibalne in visoko učinkovite vadbe v vodi in izven nje za dojenčke, malčke, predšolske/šolske otroke, terapije za odrasle.

Dolenjske Toplice

Hotel Balnea https://maps.app.goo.gl/2KgpNZybgaNmDXw98

Programi:

  • Plavanje dojenčkov 5.-12.mesece

Kako do lokacije:
Naslov: Zdraviliški trg 1, Dolenjske Toplice

Kako do bazena:
Plavanje poteka v zdraviliškem delu, ki se nahaja pod hotelskim naseljem (Kristal,Vital in Balnea).
Hotelsko naselje se nahaja nasproti pošte/policije. Če parkirata ne glavnem parkirnem prostoru term Dolenjskih Toplic, se morate sprehoditi mimo welness centra, vzdolž steklenega hodnika vse do hotela Belnea. Naš nasvet je, da parkirate pri pošti/policiji, kjer greste samo čez cesto in ste že v parku, kjer boste videli steklen paviljon z napisom BAZENI. V primeru uporabe vozička pa morate vstopati skozi hotel Belnea, kjer uporabite dvigalo in se spustite v klet ter se držite desne, nakar pridete do bazena. Do garderobe lahko vstopate z vozičkom, nato pa le z lupinico. Priporočamo Vam, da se sami uredite v garderobi, otroka pa uredite na ležalniku na bazenu.

V ceni je vštet en spremljevalec poleg dojenčka. Drugi spremljevalec mora doplačati karto po ceniku term.

Preden izpolnite prijavo, preverite termine

IZBERI LOKACIJOIZBERI DATUM PRIČETKA PROGRAMA IN NIŽJE IZPOLNI PRIJAVNICOURA (po celi čas programa je ista ura)CENA
Šmartno pri Litiji17.9. 15:00225,00€
Šmartno pri Litiji 28.9.15:00, 16:00225,00€
Škofja Loka 14.9.
12:00, 13:00, 14:00225,00€
Škofja Loka 17.9.
14:00, 15:00 225,00€
OŠ Celje oktober 2026225,00€
Vipava 14.9. 13:30, 14:15, 15:15225,00€
Vipava 30.11. 13:30, 14:15, 15:15225,00€
Izola 17.9. 14:00, 15:00 235,00€
Izola 3.12. 14:00, 15:00 235,00€
Terme Snovik 2.9.9:15, 10:15, 11:15235,00€
Terme Snovik
14.10.
9:15, 10:15, 11:15235,00€
Novo mesto 7.9. 10:00, 12:00225,00€
Novo mesto 16. 9. 14:00, 15:00 225,00€
Hotel Habakuk 275,00€
Terme Zreče 3.9.
10:30, 15:00235,00€
Bioterme september 2026225,00€
Ljubljana URI SOČA 18.9. 13:00275,00€
Ljubljana URI SOČA 25.9.
14:00, 15:00275,00€
Bled - hotel Kompas18.8. 10:00, 11:00225,00€
Bled - hotel Kompas15.9. 14:00, 15:00225,00€

LokacijaMalčki (1 - 2,5)Malčki (2,5 - 5)DELFINČKI 4+
Škofja Loka17.9. (16:00) 17.9. (17:00) 17.9. (18:00)
Pristan - Maribor14.3. (14:00)14.3. (15:00)14.3. (16:00)
Vipava14.9. (16:00)
Bioterme
Izola17.9. (16:00)17.9. (17:00)17.9. (18:00)
Novo mesto16.9. (16:00)16.9. (17:00) 16.9. (18:00)
Šmartno pri Litiji17.9. (16:00) 17.9. (17:00)17.9. (18:00)
Ljubljana URI SOČA6.5. (16:00)6.5. (17:00)6.5. (18:00)
Terme Zreče9.4. (16:00)9.4. (17:00)9.4. (18:00)
Bled - hotel Kompas15.9. (16:00)15.9. (17:00)

LokacijaRokovalček (1.-3.M)Kobacavček (4.-8.M)Vseznalček (9.-14.M)Radovednež (1,5. -2Let)Raziskovalček (2.-4.Let) Ustvarjalček (4. - 6.let)
Bioterme oktoberoktoberoktoberoktoberoktober
Maribor29.10. (8:00 in 9:00)29 .9. (10:00 in 11:00)29.9. (12:00 in 13:00)29.9. (12:00 in 13:00)
Medvode9.10. (9:00,10:00)9.10. (11:00, 12:00)
Novo mesto9.10. (8:30 in 9:30)9.10. (10:30 in 11:30) 9.10. (12:00 in 13:00)
Sežana 8.10. (8:30, 9:30)8.10. (10:30 in 11:30)8.10. (12:30 in 13:30)
OŠ Sežana 8.10 (15:00)8.10. (16:00)8.10. (17:00)

Pin It on Pinterest

Share This